Parça Kontör | Türkiye'nin Parça Kontör Sitesi | https://parca.kontor.com.tr

Kâmilen Kontör | Türkiye'nin Kâmilen Kontör Sitesi | Kabala.kontor.com.tr
2007 yılından beri toptan kontör satışı yaratıcı sitemiz 13.000'den fazla canlü bayi agı ile bütün operatörlerin global kontör satışını stok problemsiz, fasılasız, hızlı, kalteli ve itimatlı bir altyapı ile sizlere hizmet vermektedir. Sitemiz aynı zamanda faturaodememerkezi.com.tr sitesinin enfrastrüktürsını kullanarak bayilere vezneci ve poz anlaşesrarı online satmaca tahsilati hizmeti bile vermektedir. Sizlere ilhak kıymet yaratarak yeni kulaklıç bapları hedeflemekteyiz.

Parça Kontör 2007 yılından kurulmuş ve bugüne kadar en iyi hizmet vermeyi hedefleyen şirketimizin, Parça Kontör Bayisi olmak için tıklayın ve başvuru formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçecektir. Böylece Türkiye' nin ilk toptan kontör sitesinin bayisi olmuş olacaksınız.
Turkcell Parça Kontör
Vodafone Parça Kontör
Avea Parça Kontör


Tüm operatörlerde paket sorgulama hizmeti ile müterilerinize fark yaratın. Toptan kontör bayisi olmak size mutlaka kazandıracaktır.

Şirketimiz 2007 yılından beri Türkiye' nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Güçlü altyapısı ile sektöre yön vermektedir. Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmaktadır. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek, bayilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Bayilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Parça Kontör her dönem YMM firmaları ile anlaşarak tam tasdik denetim ile kendisini denetletmektedir. Şirketin mali ve ortaklık yapısı oldukça şeffaf ve yatırıma açık bir şekilde kendi öz sermayesi ile geleceğe güvenle bakmatadır. Şirketimizin merkezi Türkiye' nin göz bebeği Tekstilkent Ticaret Merkezindedir.
Parça Kontör güçlü bayi ağı ile yaptığı hamlelerle maliyetleri minumum seviyeye düşürerek bayilerimize imkanlar sunmaktadır. Bayilerimize hızlı, güvenilir bir webservis platformu oluşturarak, Tüm operaatörler de paket sorgulama hizmeti ile beraber işlem yapabilme olanağı sağlanmıştır. Türkiye' nin 81 ilinde faaliyet gösterek, inanmış kalplerin umudu olmuştur. Bizler inandık, işimizi ve sizleri seviyoruz. Sizler ile birlikte çok daha güzel günlere imza atacağız. parça kontör Daha yapacağımız bir çok yeniliği bizimle yaşamak ve bu sektörde kazanç sağlamak istiyorsanız hemen bayimiz olun ve Güven Grup Teknoloji ve iletişimin farkını sizde yaşayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *