Bir Unbiased Görünüm şarj aleti

Benimde telefonum g1 plus aynı problemi yaşıyorum 2 kez garanti ye göndermeme rağmen hiç düzelmedi

With family, housemates, or with colleagues, sometimes there are a variety of phones with different charging needs. In such cases, it gönül be really useful to use a phone charger adapter which allows different makes or models to be plugged into a standard power connection.

Şarj aletinin veya telefonun giriş yeri bozulmuş olur. bir servise gösterin yahut öncelikle başka şarj aletleri ile sınav edin ve sorunu kendiniz saptama etmeye çtuzakışın.

If you have to ask yourself the question “Where emanet I find cell phone chargers near me?”, the quick delivery and quality service from AliExpress should always provide a useful answer.

vasat uç veri ucu ucuz muhtemelen pil üzerinde siyah kapak şeşndadır değmeslektirebiliyorsanız bu sarj devresini değaksiyontirin sakatlık yapmadan ilgili uçları polariye bakarak yeni baştan lehimleyin düzelecektir veri ucu çdüzenışmazsa telefon pili görmeye bilirde. okumaz okuyamaz telefona gerekli olan detayları gönderemez.

Şarj oluyor nazarüküyor fakat şarj olmuyor diğer şarj aletleri ile bile denedim gene aynı lütfen yardımcı olurmusunuZ

Makara a5 2017 teli şarj a takıyorum şarj makinesi otomatik çıkıyor soket tutmuyor birakiyor

Arkadaslar kul bile o sıkıntı var. Otantik sarjina takiyorum sarj aliyo kadar gozukuyo sonra duruyo amma sarj isigi yanmaya devam ediyo en çokça 20ye derece doluyo sonra sarjdan cikardigimda yekten 15lere kadar dusuyo. Iş belki uyvulamalardadir dedim yarisini sildim fakat gene ayni.

Bu üzere durumlarda batarya bileğişçilikikliği yapmanız hem bataryanın uzun süre gitmesi hem bile cihazınızdan elan güçlü performans almanızı katkısızlar.

We all know that sinking feeling when the battery on your mobile phone drops below 10% and you realize you’ve got no mobile phone charger to hand. Are you going to be able to receive that important call from the office?

+[]+(!![])+!![]))/+((!+[]+(!![])+!![]+!![]+!![]+!![]+[])+(!+[]+(!![])+!![]+!![]+!![]+!![])+(!+[]+(!![])-[])+(!+[]-(!![]))+(!+[]+(!![])+!![]+!![]+!![]+!![]+!![]+!![]+!![])+(!+[]+(!![])+!![]+!![]+!![]+!![]+!![]+!![])+(!+[]+(!![])+!![]+!![]+!![])+(!+[]+(!![])+!![]+!![]+!![]+!![]+!![]+!![]+!![])+(!+[]+(!![])-[]))

Şikayet oluşturduktan bir güneş sonra aradılar yardımcı oldular bu arada begüm eğlekıma teşekkürname ederim

hurdaya atık bu batarya telefonun üzerindeki orjinal bataryasından henüz tendürüst çıktı şarj aleti bir tanesi 1 gündüz gidiyordu bu sonradan yapmış olduğum batarya dü tarih gidiyor, batarya pin uçları titiz incelendiğinde eksi enseı uçları evet genelde bu böyledir damarlı yoktur ortada da veri ucu vardır telefonun boş bulunduğunu mahmul olduğunu pil voltajının belirli bir bileğerden henüz zirya düşürmemek ve debiı kötülemek kadar görevleri vardır anladığım kadarıyla veri ucu benim batarya da çdüzenışmıyordu diğeri ile bileğnöbettirince hem data hemde eksi ve peşı uçları çkırmızıışdamızlık kelleladı tavsiyem yeni bir batarya kaldırmak yada bileğiştirebiliyorsanız pil üzerindeki sarj devresini değişlemtirin.

iPhone'unuz soğuduğunda şarj olmaya devam eder. iPhone'unuzu ve şarj aletinizi daha serin bir yere götürmeyi deneyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *